מחר: כנס תיירות גאה בתל-אביב

את הכנס יזם יו"ר ועדת התיירות בעירייה, יניב ויצמן, במטרה לבחון כיצד להביא יותר תיירים גאים לישראל. יש לכם רעיונות? בואו לקחת חלק

איך אפשר למשוך תיירים נוספים מהקהילה לתל-אביב? כיצד ממקמים את העיר על מפת התיירות העולמית של הלהט"בים? כיצד מעודדים עסקים לפנות לתייר הגאה? שאלות אלה ואחרות יעמדו מחר במרכז כנס מיוחד שייערך בעיריית תל-אביב. יניב ויצמן, יושב ראש ועדת התיירות של העירייה, יזם את הכנס במטרה לבחון כיצד תוכל הקהילה הגאה להשתלב בכלכלה העירונית, בכל הקשור לענף התיירות.

נושא התיירות הגאה לתל אביב, ולישראל בכלל, תופס מזה שנים אחדות מקום מרכזי בסדר יומה של הקהילה. לפני מספר שנים עמלו האגודה ומשרד התיירות על הכנת קמפיין שנועד "למכור" את תל אביב לגייז ברחבי העולם - קמפיין שנגנז, בסופו של דבר, לאחר שנחשף בתקשורת. באגודה אירחו מספר פעמים משלחות של תיירנים ועיתונאים ממקומות שונים בחוץ לארץ, ותל אביב אף זכתה למספר כתבות אוהדות במגזינים של גייז בחוץ לארץ. בנוסף, פועלות בישראל חברות שעוסקות בהבאתם של תיירים גאים לארץ.

האגודה אף השתתפה בפברואר ביריד תיירות בין לאומי בברלין, ולאחרונה הודיעה על השקתה של המפה הגאה המחודשת של תל אביב. מפה זו אמורה להיות מופצת במרכזי בילוי של הקהילה באירופה.

הכנס מחר הוא הזדמנות נוספת לדון בנושא, ולראות כיצד ניתן לקדם אותו, ולשווק את ישראל, תל אביב והקהילה בארץ טוב ככל הניתן בעיניהם של הגייז בחוץ לארץ. הכנס יתקיים בעיריית תל-אביב יפו, אולם ישיבות קומה 12, 17:30-20:00.

נא להמתין... נא להמתין...