חדש בלונדון: מרכז מידע לתיירים גאים

המרכז ייפתח ב-22 באוקטובר, ויספק לתיירים הלהט"בים מידע על מה שיש לבירה הבריטית להציע בתחום. אחד היזמים: "אנחנו רוצים לסייע להם כשהם בארץ זרה"

רוצים לדעת איפה ניתן למצוא בלונדון מלון גאה או גיי-פרנדלי? מתי והיכן יש בה מסיבה טובה? או איזה בר גאה הכי פופולרי בעיר? מרכז מידע תיירותי ראשון מסוגו בלונדון ללהט"בים ייפתח ב-22 באוקטובר, ומתיימר לספק את כל המידע על מה שקורה בסצנה הגאה של הבירה הבריטית.

ניתן יהיה לקבל בו מידע על נושאים שונים, החל מתערוכות אומנות ועד למרכזי בריאות לקהילה הלהט"בית, מלונות, חיי לילה, אירועים קהילתיים, וכמובן - מפות ומדריכים של לונדון הגאה. המקום יכלול עמדות שאליהן ניתן יהיה לחבר מחשבים ניידים, וכן מגזינים. המרכז עתיד להיות בקשר עם עסקים שמקדמים מקומות גאים ומציעים הנחות בכניסה אליהם.

היוזמים של הקמת המרכז החדש הם גארי הנשואו, הבעלים של הבר Ku, ומנהל הפרויקטים שון ניופורט. "ברוב הזמן, יש לתיירים להט"בים את אותם הצרכים כמו לתיירים הטרוסקסואלים", אמר ניופורט בראיון לאתר Pinknews. "מה שאנחנו רוצים הוא לתת להם את המידע הנוסף שיכול לסייע להם כשהם בארץ זרה".

לדבריו, "אם אתה הומו, ספרדי וקתולי ורוצה לחפש כנסייה גיי-פרנדלי, אנחנו נוכל לעזור לך במקום שבו מרכזים אחרים לא יוכלו".

ניופורט הוסיף, כי "הסצנה הגאה של לונדון היא גדולה, ומוסיפה לגדול כל הזמן, עד כדי כך שקשה למצוא מקום או פעילות גאים ורלוונטיים אליך. לא כל גיי רוצה ללכת לאותו סוג של ברים".

המרכז החדש מיועד לשרת גם את תושבי לונדון עצמם. הוא ימוקם ברחוב ליסל 30 ברובע סוהו, מאחורי הבר Ku, מרחק קצר מכיכר לסטר (Leicester Square).

נא להמתין... נא להמתין...