רוצים לנסוע למצעד הגאווה במדריד?

האגודה ועיריית תל אביב ישלחו לאירועי הגאווה בבירת ספרד ארבעה נציגים, שייצגו את הקהילה בעיר ויזכו למימון מלא. בין היתר, ישתתף במצעד אוטובוס תל אביבי. האודישנים - ביום ה'

האגודה ועמותת התיירות של עיריית תל אביב-יפו מארגנות בימים אלה אוטובוס גאה מיוחד שייצג את העיר במצעד הגאווה השנתי שייערך במדריד. על האוטובוס, שיישא את הכותרת "TLV - Love Embassy" ("שגרירות האהבה של תל אביב") יעלו ארבעה נציגים, שייבחרו באודישנים שיתקיימו מחרתיים (ה') ב-18:00 במרכז הגאה בתל אביב. הנציגים אף ישתתפו בכלל אירועי הגאווה בעיר, שייערכו בין 30 ביוני ל-5 ביולי, ויזכו למימון מלא.

הייצוג מתאפשר לאחר שהקהילה הוזמנה על ידי מארגני אירועי הגאווה במדריד להיות אורחת רשמית של האירועים, ובעקבות המאמצים של עיריית תל אביב-יפו והאגודה לשווק את תל אביב כיעד תיירותי גאה בחוץ לארץ, ובמיוחד באירופה.

מהאגודה נמסר, כי ארבעת הנציגים שייבחרו "ייצגו את הקהילה התל אביבית על מכלול גווניה". האודישנים לבחירתם ייערכו בהשתתפות נציגי ההפקה ממדריד.טעימה ממצעד הגאווה במדריד בשנה שעברה

בין אירועי הגאווה שייערכו השנה במדריד מתוכננת מסיבה תל אביבית גדולה, בניצוחם של DJ'S ואומנים מובילים מהארץ. כמו כן, ייערכו במהלכם מפגשים בין ראשי הקהילה במדריד לנציגים מהקהילה בתל אביב, ובראשם חבר מועצת העיר, יניב ויצמן, המשמש גם כיועץ ראש העיר לענייני הקהילה.

שי דויטש, ראש תחום התיירות הגאה באגודה, אמר ש-"ההשתתפות במצעד הגאווה במדריד היא צעד נוסף בהפיכתה של תל אביב ליעד החם הבא בתיירות הגאה. אין ספק שנוכחותנו שם, בשילוב הקמפיין שיושק במקביל באירופה, יתרמו לגידול משמעותי בתיירות הגאה לתל אביב כבר בחורף הקרוב".

ויצמן אמר, כי "מצעדי הגאווה המתקיימים בערים המרכזיות השונות בעולם הן הזדמנות מעולה להציג את הפנים הגאות של תל אביב. כבר בשנה שעברה השתלבה עיריית תל אביב-יפו במצעד הגאווה הניו-יורקי, והיעד שלנו הוא שבשנים הקרובות תהיה נוכחות תל אביבית בכל המצעדים החשובים בעולם".
נא להמתין... נא להמתין...