מתנה - פרק ב'

תשלום מראש

התמזגות
התמזגות. צילום: גםוגם, צילום עצמי.

"תן לי לחשוב על זה." אמר, ותוך כדי ניסיון להסתובב בגבו אלי, מבלי להישלף, הוסיף, "אני רוצה לנסות משהו."

אט אט עולה ויורד, משופד עלי, ההרגשה הנעימה, עם מראה גבו וישבנו הסקסיים מופנים אלי מעלים את רמת החרמנות שלי. מבלי מילים הוא מתכופף, שולח יד ומוציא משהו שהוטמן מתחת למזרן, משהו קריר מתחכך בבסיס האשכים שלי, אט אט נדחק לתוכי משהו גלילי, כעין אצבע, ונעצר, ההרגשה מוזרה, קצת כואבת, "הי, מה אתה עושה?" אני שואל

"גובה מראש את התשלום עבור הסכמתי לבקשה המיוחדת שלך." הוא עונה, ובכך הצהיר על הסכמה, ובד בבד "מנטרל" את התנגדותי, הוא ממשיך לעסות לי את האיבר בשרירי ישבנו, לעלות ולרדת באיטיות.

אני, כדרכי, דוחק בתגובה את האגן כלפי מעלה, כדי להיטיב לשפדו, וכך, בכל תנועה, מחדיר את עצמי אליו, וגם בדרך חזרה מחליק את הפתח שלי על הגליל הקריר, ובכל פעם, הוא נשאר מעט יותר בתוכי.

הממזר יודע בדיוק מה נעים לי, הוא לוחץ ומרפה עם שרירי הישבן שלו, עולה ויורד, עם תנועות בורגיות, עד להצמדת הישבנים שלו לערווה שלי, ועולה חזרה, מחכך ומענג אותי ואת עצמו, ככל שאני מרגיש שאני מתקרב לשיא, פחות מטריד אותי ה"איבר" הפולש ומשפד אותי, אני משתף איתו פעולה בדחיקות האגן קדימה, מרגיש את ההתכווצויות הקרבות, שולח כף יד לעבר הערווה שלו, למצוא את האיבר הזקור שלו. "שים לי רוק בכף היד" מקרב את כף ידי לפיו, המציית מיד. אני מקיף את האיבר שלו ומתחיל לאונן לו. ריח ההורמונים הגבריים באוויר, התחושה הנעימה בכף היד, בערווה, באיבר, ביחד עם קליטת ההתרגשות הגואה שלו, ואולי גם הלחץ המשונה בפתחי האחורי, הביאוני לנקודת האל חזור, "אנני גומרר..."  אני אומר, מרגיש את הנוזלים שלי מוזרקים לתוכו בעצמה.

"ארר... ני..." גם הוא שואג הברה לא ברורה, ומתחיל לרטוט, מתרכז באורגזמה שלו, מסיט את כף ידי מהאיבר שלו שהופך מאד רגיש למגע ברגע הגמירה.

מקיף את גבו בידיי, מחבקו בכל כוחי; עדיין בתוכו אבל הנשימות שלנו כבר מתחילות להירגע,

מסתובב עם פניו אלי ורוכן לנשיקה קלה, כתוצאה מכך האיבר שלי שזקפתו כבר פחות קשוחה, מחליק ונשלף מתוכו.

כורע לצידי, הדופק שלי, וגם שלו, עדיין גבוה,. מכניס את האיבר שלי לפיו יונק מוצץ ומלקק לניקויו מנוזלי אהבתנו (ולמיצוי נוזל הזרע שלי שאולי נותר בצנרתו). אט אט אנו נרגעים כשאני מלטף את גבו, ראשו וישבנו. אני מנסה לעכל את החוויה, בהדרגה הלחץ בפתחי האחורי מתחיל להטרידני, ללא מילים, הוא כנראה מרגיש אותי, שולף מתוכי משהו ומניחו בצד. מזווית העין אני מזהה לשנייה משהו ירוק וחלקלק.

מושך את פניו אלי לחיבוק עז. מנשק את ערפו. עדיין מרגיש משונה שם באזור הפתח שלי.

מחבקו חזק ומגלגל את שנינו כך שעכשיו אני מעליו, רגלי מפושקות על מתניו. גל של תחושה קצת  "פתוחה" שם מאחור גורם לי לכווץ את שרירי הישבן ולהדק את חיבוקו בין רגליי. מסתכלים איש בעיניי רעהו,  אז כך הוא מרגיש כשאני בתוכו, חולפת מחשבת בזק במוחי ופחות משניה אחר כך, "עכשיו תוכל להזדהות עוד יותר טוב עם מה שאני מרגיש." הוא לוחש, כקורא את מחשבותיי.

עכשיו קולט במבטי את המלפפון הקטן והקשוח שיצא ממני, מונח לצד המזרן, מבריק מרטיבות אך נקי. מבלי להסיר מבט מעיניו, שולח ידיי וממקם את זרועותיו כך שהן נלחצות מתחת לרגלי המפושקות, מחזיר לעצמי ההרגשה של שליטה בסיטואציה - עכשיו הוא נתון לחסדיי. מרים את המלפפון. הוא נראה נקי לגמרי, מרחרח אותו. יש לו את הריח של המיצים שלנו. מחליק אותו על פטמתו, על הצוואר ועל השפתיים. ערן סוגר את פיו היפה בחזקה. אני רוכן עליו מנשקו, ולוחש באזנו, "הייתי רוצה שתאכל אותו." מכסה את פניו בנשיקות ומזדקף. מביטים איש בעיניי רעו.

חש בחיוך שהתפשט על פני כשהבחנתי במבטו של אודי ברגע שקלט את ה"איבר" הירוק שנשלף ממנו. רואה בעיניו את זיק השובבות שמקסים אותי כל פעם מחדש. תהיתי מה במוחו, הוא תפס את פרקי ידיי והציב עליהן את שוקיו. לקח את המלפפון בידו והחל לדגדג אותי איתו בעדינות, מעביר אותו על הפטמות שעדיין רגישות, על הצוואר וסביב הפה. סוגר ברפלקס את הפה רגע שהמחשבה על מיקומו לפני כמה דקות עלתה בי, למרות שלא היה לו ריח לא נעים. אודי רוכן מעלי, מתנשקים. הוא מנשק אותי בצוואר ובאוזניים, מכיר היטב את האזורים הרגישים שלי, בידו האחת הוא מדגדג וסוחט קלות את פטמתי, מחרמן אותי מחדש. בידו השנייה מניע את המלפפון על שפתי, מבהיר בעדינות אך בבהירות את כוונתו, בכל פעם שפי נפתח מעט. מה פתאום? אני חושב, וחושק שפתי שוב.

"הייתי רוצה שתאכל אותו." לחש באזני, שומע מקולו את ההתרגשות שלו, מבין שהענות לבקשתו תעשה לו את זה.

פותח את פי לומר לו ש... אבל הוא מקדימני ומחליק את המלפפון לפי, תוך שמסתכל בעיניו המהפנטות עמוק לתוך עיניי, ניעת ראש קטנה מבהירה את רצונו.  

אני מתגבר על הרתיעה הראשונית ולועס את המלפפון, וכך, בשכיבה, אין לי בעצם ברירה אלא לבלוע אותו לאט לאט, טעמו מתערבב בטעם הזרע של אודי.

ניעה עדינה מכיוון האיבר שלי מבהירה לי שגופי דווקא מגלה סימני התעוררות, אולי הסיטואציה, או משהו אחר גרמו גם לאיבר של אודי לתזוזה ולהרמת ראש.

ברגע שוידא שסיימתי לבלוע את כל המלפפון, הוא החל להניע אט אט את מפשעתו בהחלקה על החזה שלי, בכל פעם מתקדם יותר לכיוון פני. כאשר אברו הקשוי למחצה מלטף אותם. החיכוך עם פני חרמן את שנינו, וזה ביחד עם היד שאודי שלח לאונן לי קלות, גרם לאיברים של שנינו להתקשות מחדש. אודי התיישב על פני, מגיש לי את מפשעתו ואת האזור הכולל את האשכים, הנקב ומה שביניהם, תוך כדי ששחרר את זרועותיי מהריתוק אודי נע על פני, מצמצם מאד את שדה הראיה שלי, ומגיש לי בכל תנועה פיסת עור אחרת מאותו האזור, במקביל הוא שלח את שמאלו ללטף את פני, ובימינו החל לאונן לעצמו במרץ. שלחתי את ידי המשוחררת, מאונן לעצמי. כשאודי הרגיש את התרגשותי גואה, שלח את שמאלו לפטמתי, והחל לסחוט אותה בעדינות, מה שהעלה עוד יותר את סף החרמנות שלי, כנראה שמציצת אשכיו האיצה אותו בדרכו אל הסף, "אני גומררר..." השמיע ולפתע התרומם והגיש את הזין הפועם והנפוח שלו אל מול פני. הרמתי את ראשי, פתחתי את פי והמתנתי תוך תנועת יניקה עדינה. אחרי מספר שניות בודדות הרגשתי במטח חמים בפי, מלווה בהתנשפויות וברעד שלו.

הטעם וההתרגשות הדביקו אותי. רציתי לגמור כשאברו בפי. מצצתי ומצצתי, מנסה לחלוב את הטיפות האחרונות שאולי נותרו בו והגברתי את הקצב האוננות שלי. אודי שלח ידו לאחור וסימן לי להזיז את ידי. נתתי לו באי רצון כי הרגשתי שאני קרוב. הוא החל לאונן לי שוב. עצמתי את עיניי מוצץ את האיבר שלו, מתמסר לשליטתו המלאה.

שניות ספורות לאחר שגמרתי, הרגשתי משפת הגוף, ומאופן יניקתו של ערן את התרגשותו מהגמירה שלי, ומהחומר שפלטתי לפיו. אהבתי את התחברותו לחוויה שלי, החמיא לי לדעת שהוא מתחרמן מכך. פקחתי את עיניי, רואה שהוא קרב והולך לשיא נוסף. רציתי להיות שותף פעיל בשיא שלו. קודם כל להרגיש את החיבור הנפשי והחוויתי שלנו, לפנק אותו ועל הדרך להרגיש, לחזק ולבסס אצלו ואצלי את ההרגשה של שליטתי בחוויה המשותפת, ושאני יודע מה אני עושה. פלטתי מעט רוק על כף ידי הימנית, הסטתי את ידו המאוננת הצידה ותפסתי את מקומה בימיני. בשמאלי הצמדתי את ראשו למפסעתי, הידקתי מעט את ירכיי, מגביל עוד יותר את חופש התנועה של ראשו, ומן הסתם גם את הקולות המגיעים לאזניו ואת הנוף שנגלה לעיניו - מסייע לו להתרכז במציצה שלי ובאורגזמה שלו, ללא הפרעות מהסביבה.

שרירי הירכיים של אודי וידו ממקמים את ראשי צמוד אליו כמעט ללא יכולת תזוזה, עיניי עצומות, לחוצות אליו מונעות מאור לחדור אליהן, ואני באפלה, שומע בעיקר את הלמות לבבי באזני הלחוצות גם הן בירכיו, מוצץ את אברו ובעיקר מתענג על הריח הממכר של ערוותו, ומנצל את ידי ללטף את ישבנו, לחבקו, לשלוח יד לשיער החזה של הגבר שלי.

הוא תפס את רגליי וישבני בידיו, מצמיד עצמו אלי עוד יותר (מה שהפיג את חששי שאני מגזים בצמצום זרימת האויר לריאותיו), ורק רומז לי בתנועות אגן, באנחות ובהתנשפויות שמגיעות לאזני שאני בכיוון הנכון. עוד דקה שתיים של חיכוח מענג והוא החל לרטוט בעדינות. מגע קל של שמאלי בפטמה שלו ולפתע האנחות הפכו לנאקות, הרטט הפך בלתי נשלט וסוער – הבנתי שגרמתי לו "לעבור את הסף" –. למרות הרצון  העז לחבקו ולנשקו בכח, שתוקף אותי בכל פעם שהוא גומר, פיסקתי מעט את רגלי, לאפשר לו להתנשף ולספק חמצן לגופו.

כמעט מיד אחרי שגמרתי בפעם השניה ברצף, עם הסתדרות הנשימה והדופק, חשתי בירידת המתח ובלאות המשתלטת עלי, אודי, ירד מעל פני והתמקם לצידי בחיבוק לאה. ממש הרגשתי עצמי שוקע בשינה מתוקה. תוך שניות נחירה קלה שחדרה עדיין לאזני בישרה לי שגם על גופו השתלטה העייפות המצטברת מהטיסה הארוכה וממעשה האהבה שלנו.

איני יודע כמה זמן ישנתי, אך התעוררתי כשקרני השמש החודרות מחרכי התריס הפונה מערבה העידו שאודי צריך להתארגן ולצאת לביתו... עדיין חשתי את ההתרגשות מהמפגש, כשבמוחי כבר נובטת הסקרנות לחוויה שאודי מכין לי, לנו. איך הוא "יארוז" את ה"מתנה", איך יגיש אותה? איך יהיה לי? איך יקבל אותי לאחר מכן? אמנם סמכתי עליו לגמרי, אבל תערובת של חששות עם חרמנות התרוצצה במוחי ובגופי, כאשר אט אט גוברות ומשתלטות הציפיה ובעיקר החרמנות.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    נא להמתין... נא להמתין...