פיזיקה להמונים

לכל בחור יש נקודה כזו. מתג סודי. שברגע שאתה לוחץ עליה אתה יודע שהוא שלך. ושאתה יכול לגרום לו להרגיש דברים שהוא לא הרגיש בחיים. דברים שהוא לא ישכח בחיים. אז הנה שלו, הצוואר.

שני גברים מתנשקים (אילוסטרציה)
אילוסטרציה. צילום: Sasha Kargaltsev, Flickr.

דווקא היו לי הרבה ציפיות מהסופ"ש הזה. פעם שעברה ממש נהניתי. הכרתי מלא אנשים חדשים, היו לי שיחות מעניינות ואפילו הכרתי חברים לחיים. הרבה דברים השתנו בשמונה שנים האלה, בעיקר אני. מגיי דתי ותמים רגע לפני גיוס, ל... אני לא יודע, מה שאני עכשיו. בכל אופן, לא מעניין לי כאן. האנשים כנראה אותם אנשים, והשיחות כנראה אותן שיחות, אבל זה כבר לא בשבילי.

כוס יין, סיגריה, עוד כוס יין ועוד סיגריה. נזכר פתאום בגריינדר. כאילו שלרגע שכחתי. אף אחד לא שלח לי הודעה. כלומר, אף אחד שמוצא חן בעיני לא שלח לי הודעה. מדפדף קצת, בכל זאת, אני רחוק מהבית, אולי יש מישהו מעניין. חלק מהריבועים מכילים פרצופים, חלק גופים קטועי ראש, וחלק תמונות תקריב של חלק זה או אחר בגוף האדם.

מישהו חמוד. אני שולח 'היי' ומלא תמונות. הוא עונה, זו התחלה. הוא שולח תמונת גוף קצת מוזרה, עם פרצוף מצחיק כאילו ממש קשה לו לצלם את עצמו. אבל הגוף שלו נראה טוב, אז לא באמת אכפת לי. כמה שאלות קצרות ואני מציע לו לעבור לוואצאפ, כבר ארבע בבוקר ואני רוצה לישון, וככה אני יודע שהוא לא יעלם לי פתאום.

אי הבנה קטנה שמסתיימת בזה שהוא שולח לי תמונה שלו מעכשיו. אי הבנה נחמדה. הוא נראה חמוד, והחדר שלו מסודר ונקי, שזה סימן טוב. הכירבולית על הספה מקופלת לריבוע מדויקת ומונחת במרחק שווים מכל הצדדים, עוד סימן טוב. קובעים לדבר מחר. לילה טוב.

הוא גר לבד. שעתיים וחצי נסיעה מההורים שלי. אני צריך להחזיר להם את הרכב, שאלתי אותו לסופ"ש. אם אני נוסע אליו זה מאריך לי את הדרך בחצי שעה כל צד, בהנחה שאני לא נשאר לישון. ואם אני כן, זה אומר שאני צריך לקום ממש מוקדם, ולנסוע שעתיים וחצי. להחזיר לאבא את האוטו לפני שהוא יוצא לעבודה.

התלבטות, התלבטות, התלבטות. הוא חמוד, והכירבולית הייתה מקופלת מדויק, והוא חנון, והגוף שלו נראה סבבה. יש לי הרגשה שזה יעבוד. אבל הוא גר בכזה חור...

הסופ"ש מסתיים. ממש אכזבה. אני מפקיר את החבר שבאתי איתו לחסדי הטרמפ ונוסע אליו. אני שונא לנסוע לבד, בלילה, בכבישים צדיים בלי תאורה. אין מצב שאני חוזר את כל זה. אני ישן אצלו ולא משנה מה.

כמובן שאני מסתבך ממש. כבר שוכח למה אני טורח, ורק מקווה להגיע בשלום. עושה סיבובים בתוך הקיבוץ ומסתבך לי. באיזשהו שלב נמאס לי, אני מחליט לחנות ולהמשיך לחפש ברגל. נראה לי שמצאתי, אני מתקשר, הוא נשמע חמוד. הוא יוצא אלי, הוא נבוך. אני מתלבט בין לחיצת יד רשמית לבין חיבוק. חיבוק, לחלוטין חיבוק. הגוף שלו נעים לי. והוא מריח טוב, אני רוצה עוד ממנו.

נכנסים אליו הביתה. מסודר ונקי. מדי מסודר אפילו. הספרים מתחבאים מאחורי דלתות הארונות. לא פרוזה כמובן, רק עיוני, סיפורים זה בזבוז זמן.

סיור בדירה. היא קטנטנה, זה לוקח דקה בדיוק. אני מבחין במכונת נספרסו ובג'ק דניאלס כמעט ריק. בחור לעניין. יושבים על הספה. הוא מוזג לשנינו יין לבן. יש מתח, יש לגמרי מתח, מיני אפילו. אני רוצה אותו, ואני די בטוח שהוא רוצה אותי.

הוא נראה עדיין נבוך, לי היין קצת עוזר. אני שואל לגבי הג'ק דניאלס. הוא לא שותה, זה רק בשביל חברים. אני רוצה לשתות, אבל אני לא אוכל לנהוג אחר כך..

אז תישאר לישון. 

אני אשמח.

הוא ממש חנון, וחכם, וזה ממש מושך בעיני. אני רוצה אותו. אני שולח יד, מלטף את שלו. הוא משתף פעולה, מלטף לי את האצבעות. העור שלו כל כך רך, אני יכול כמעט לטבוע בו. אני מתקרב קצת עם כל הגוף, מרגיש את חום הגוף שלו לאורך שלי. הוא כל כך קרוב, ומריח כך כך טוב.

אני מתקרב לנשיקה. קצרה. חטופה. בודק את השטח. והשטח חמים ונעים ומזמין. אני נצמד, מלטף את פניו עם שפתי. הוא ממהר לשלוח לשון. אני אוהב את זה. חנון חמוד נבוך וביישן. אבל ברגע שאפשר, המיניות מתפרצת. זה מה שמושך אותי, למצוא את החיה שמתחבאת מתחת למשקפיים וכל המשוואות המתמטיות. והנה היא, תוחבת את לשונה לפי. מעמיקה חקר. מלטפת את שיני. אני מתנתק לרגע. צריך לנשום.

הריח שלו מטריף אותי, ואני עוטף אותו בחיבוק, נצמד ככל יכולתי, שולח ידיים לכל הכיוונים. הוא רך, כל כך רך. כמו בובת פרווה. חוץ מזה שאין לו, פרווה. או שיער בכלל. אני מנשק את פניו. את השפתיים, את הלחיים החמודות, את האף, את העיניים המופתעות. אני יורד לצוואר. ברגע שהשפתיים שלי שם אני מרגיש את כל הגוף שלו נדלק. כמו מתג של נורה. והוא שלי, אני יודע שהוא שלי.

לכל בחור יש נקודה כזו. מתג סודי. שברגע שאתה לוחץ עליה אתה יודע שהוא שלך. ושאתה יכול לגרום לו להרגיש דברים שהוא לא הרגיש בחיים. דברים שהוא לא ישכח בחיים. אז הנה שלו, הצוואר.

אז אני נשאר שם, מנשק ומלחך. ואני מוציא לשון, ובודק את השטח. הוא מצטמרר. ואני יודע שהוא כבר מעבר למילים. אני מתמקד, מחפש מה בדיוק. עולה טיפה לאוזן, נושך, חוזר לצוואר, הלשון שלי חוגגת, וגם הוא.

הידיים שלי מנצלות את הסיטואציה, חודרות מתחת לחולצה. מוצאות את הפטמות. תופסות, אוחזות, מכווצות, צובטות.הוא גונח. הוא שלי. זה כמעט כמו לנגן על פסנתר.

הוא מסתכל עלי במבט החנוני-ביישני-חרמן-חייתי שלו. מוריד ממני את החולצה בהחלטיות. מתפשט בעצמו.

אני רוצה לרכב עליך.

הזין שלו זקור. הוא יודע מה הוא רוצה.

בשמחה. 

עוברים לחדר. אני פושט את המכנסיים ואת התחתונים, נותר במערומי.
הוא התרכך בינתיים. לחוץ כנראה. מסתבר שאף פעם לא זיינו אותו כשעומד לו, ושזיינו אותו רק פעמיים. כמעט בתול. די מכוון מטרה בשביל כמעט בתול. אני אוהב את זה, מאוד אפילו.

משכיב אותו על הגב, עוד נשיקה, חוזר עם הלשון לצוואר, הוא מתחרמן כולו. יורד עם הלשון לאורך החזה, מלקק את הפטמה, מרגיש אותה מתקשה מהמגע. נושך קצת, ועוד קצת, וקצת יותר חזק. מתחיל לעמוד לו. אני שם קצת חומר סיכה על האצבע ומתחיל לשחק לו בחור. עושה טבעות קטנות עם האצבע, לא נכנס, לא מאיים, מרגיע, מחרמן. אני מכניס את קצה האצבע וחוזר עם הלשון לצוואר. הוא גונח. אני שם את הפה שלי על שלו ומכניס את האצבע עד הסוף. מרגיש את הגב שלו מתקמר, הפה שלי מתמלא בגניחות החנוקות שלו, לא נותן להן לצאת.

אצבע נוספת, מתחיל לכאוב לו, אני מרגיש. ממשיך יותר בעדינות, רק קצות האצבעות. מסובב אותן בתוכו, מרחיב ומכין. מרגיש שהוא טיפה מתפקס, אני לוחץ על המתג, נושך לו את הצוואר. הוא מאבד ריכוז ומתפוגג בתוך עננה של נעימות.

אצבע שלישית. אני רואה את המאמץ על הפנים שלו. הוא רוצה, אבל זה קשה. הזין שלו מתרכך. אני מוציא את האצבעות, מלטף את כל גופו עם הלשון. חזה, בטן, עובר ליד הזין, קרוב, אבל לא נוגע. מגיע עם הלשון שלי - לשם. מרגיש את ההפתעה שלו, את התגובה שלו. עוד מתג. סיבובים קטנים עם הלשון, והזין שוב קשה כמו אבן. מחדיר שלוש אצבעות, מלקק מסביב עם הלשון, מכניס ומוציא.

הוא מוכן. אני מתעטף בקונדום. הוא מפשק את רגליו, מזמין ורחב. אני מתקרב אליו, מוכן גם אני. אני מנשק אותו. הוא רוצה כל כך. גם אני.

העטרה בפתח, והפתח כל כך חם ומזמין. כמו להוריד את הניילונים מהאוטו לפני הנסיעה הראשונה, יש ריח של פלסטיק באוויר, ושל חדש. נכנס עוד קצת. קשה לו.

נשיכות קטנות בצוואר, נכנס עוד. נשיקה. נשיכה בפטמה. סיבוב עם הלשון על הגרוגרת. אני בפנים.

לוקח את היד שלו. מוליך לו את האצבע. מעביר אותה על פי הטבעת הפתוח שלו, המתוח, הרגיש. על שורש הזין שלי, הקשה, החודר, הממלא. הוא מרגיש אותי. הוא מרגיש אותי מבפנים והוא מרגיש אותי מבחוץ.

ואני אותו. והוא חם, ומגיב, ונעים. ואני מתחיל לזוז, תנועות קטנות, לא להכאיב. שם חומר סיכה על היד ונוגע לו בזין. עכשיו מותר. עכשיו מגיע לו.

כל הגוף שלו רועד, הגב קמור, הרגליים פשוקות, הפרצוף מרוכז, הפה פתוח בהעוויה חמודה. קצת מצחיקה, קצת חייתית. הוא גונח, עמוק ולאט. אני מעביר את היד המשומנת על הכיפה הנפוחה שלו, לאט לאט. והזין שלי נע בתוכו, לאט לאט. טיפה של פריקאם יוצאת מקצה איברו, מתנפחת וזולגת לאורך הזין, רמז לבאות.

התנועות שלי נעשות ארוכות יותר, אני יוצא כמעט עד הסוף. ונכנס, עד הסוף. אני מצטרף לגניחות. עוטף לו את כל הזין עם היד. החלטי וחזק. הוא קרוב ואני רוצה שזה יקרה. מחפש אותו מבפנים, וכשאני מרגיש שזה זה, לוחץ בכל הכוח.

הוא מתפרץ. כמו קטשופ של מקדונלדס כשעושים חור קטן מדי בשקית. הזרע שלו עף לכל הכיוונים. על הבטן, על החזה, על הצוואר, על המיטה. הוא נרפה. הרגליים מתיישרות. הפרצוף נרגע.

אני לא יוצא. מחכה קצת. מרגיש בבית. נשיקה מהירה של קוצר נשימה. לאט לאט יוצא, אין מה למהר. מסיר את הקונדום ורוכן לו על הבטן. הזין מכוון אליו, ישר לפרצוף. רוצה מאוד אבל לא בטוח אם מותר. מחליט לגמור לו על הצוואר, מספיק קרוב. אני מעביר את היד במהירות על הזין, לא נדרשות יותר מכמה נגיעות, הגב שלי מתקמר ואני מתפרץ עליו, על הצוואר ועל הסנטר. מבחין בכך שהפה שלו פתוח, הלשון בחוץ, מחכה. נשארה צמאה, חבל.

צחוק קצר, נשיקה חטופה. מגבות נייר. מגבת. מקלחת. 

תגיות

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    נא להמתין... נא להמתין...