החונך - פרק א'

כל גבר צעיר צריך לעבור חניכה מגבר בוגר יותר, רגע לפני שהוא מתחיל לשכב עם בנות. גבר שמכיר את הגוף הגברי ויודע איך הוא עובד, שיעזור לו להכיר את הגוף שלו, את המיניות. הוא חנך אותי, ואני יכול לחנוך אותך אם תרצה."

אילוסטרציה. צילום: torbakhopper, flickr.

"ילד, אתה מתחיל להפוך לגבר, אתה יודע?" את המשפט הזה שמעתי בכמה גרסות מפי אנשים שונים במושב. ככה זה כשאתה בן שש עשרה כנראה, ושהגוף שלך מתפתח יפה. אבל לשמוע את זה ממנו זה היה קצת אחרת.

קראו לו איציק, הוא היה מאמן כושר שגר במושב עם אשתו ושתי הבנות שלו. הוא היה בן שלושים ושמונה, רזה, כהה, חטוב וחזק, עם שיער שחור מתולתל, זיפי זקן קצר ועיניים חודרות בצבע ירוק חאקי. "ילד, אתה מתחיל להפוך לגבר. הגוף שלך כבר מתחיל לתפוס צורה." הוא אמר וחייך אליי חיוך צחור. הייתי בכניסה למושב, ליד השער, מחכה לאוטובוס. הוא עבר שם עם הטנדר, עצר ליד הכניסה ואמר לי, "ילד, אתה נהיה גבר."

הכרתי אותו היכרות שטחית. זה מושב, אני מכיר את רוב האנשים. עד עכשיו האינטראקציה איתו הסתכמה ב"שלום שלום." ועכשיו זה. אני מודה שהרגשתי מוחמא. "לאן אתה צריך?" הוא שאל אותי.

"מחכה לאוטובוס, לנסוע לעיר."

"בוא אני אקח אותך טרמפ. אני נוסע לשם עכשיו." נכנסתי לטנדר, ישבתי לידו. לאיציק הייתה נוכחות. חום הגוף שלו בער וקרן עד אליי. היה לו ריח גוף חזק, גברי, לא מסריח אבל חם ומחוספס, מעורב בניחוח קל של אפטרשייב. הזרועות החזקות שלו תפסו בצורה בוטחת את ההגה, שחומות ומגוידות. כל תנועה שלו שידרה נינוחות וביטחון. הגנבתי מבט הצידה, בוהה בשיער החזה הכהה והמקורזל שמבצבץ לו מתחת לצווארון של החוצה הלבנה שהוא לבש. "איפה להוריד אותך?" הוא שאל.

"בתחנה מרכזית יהיה בסדר."

"מצוין, אני צריך לכתובת ליד." הוא חייך אליי. נסענו כמה דקות בדממה. "התכוונתי ברצינות לזה שאתה הופך לגבר." הוא אמר פתאום. "רואים שהגוף שלך מתפתח."

"למה אתה מתכוון?" שאלתי.

"השרירים שלך מתעבים, תופסים מסה, הגוף שלך מתחיל לקבל צורה משולשת, אחוז השומן שלך אידאלי, רואים לך את הקוביות בבטן מבעד לחולצה" הוא שלח אצבע ושרטט את מתווה הקובייה העליונה מבעד לחולצה שלי. המגע שלו היה מדגדג, מחשמל כמעט. התחלתי לחוש התעבות מוזרה בחלציים, זרימת דם מוגברת.

"אתה יודע שאני מאמן כושר. אני חושב שזה הזמן האידאלי בשבילך להתחיל להתאמן. יש לך גוף שנולד לזה, גוף של ספורטאי. אם תהיה רציני, תוך שנה שנתיים אתה תראה כמו פרסומת לחדר כושר. אני יכול לתת לך כמה אימונים בחינם, בשביל ההתחלה."

"לא תודה," אמרתי לו. "אני עצלן. שונא להזיע. לא סובל שיעורי ספורט." דיברתי בכנות אבל ההצעה שלו הייתה פיתוי לא קטן. חשתי צביטה קטנה של אכזבה כשדחיתי אותו.

"חבל," הוא אמר. "זה כואב לי בעין לראות חומר גלם כל כך משובח לא מנוצל." המשכנו לנסוע. "בכל מקרה," הוא אמר, "בסוף שבוע יש לי את הבית לבד. אשתי לוקחת את הבנות ונוסעת לאחותה. אחותה ואני לא סובלים אחד את השנייה, אז למען שלום בית, אני נשאר כאן. אתה מוזמן לקפוץ לבקר."

"תודה, אבל אתה לא עומד להעביר לי אימון." חייכתי. החמיא לי שהוא מזמין אותי, אבל זו הייתה הצעה מוזרה. אין לו חברים בגיל שלו?

"בלי אימון, מבטיח. פשוט תבוא, יהיו בירות, נראה משחק, סתם ערב של גברים." הוא קרץ לי. "אני מחכה לך בשישי בתשע. אל תבאס."

הבית של איציק היה בצד השני של המושב. ידעתי איפה הוא גר. ידעתי איפה כל האנשים גרים. ההזמנה שלו נראתה לי תמוהה, אבל מצד שני גם מאוד התפתיתי לבוא. יש משהו בגיל הזה, אני מבין היום, אחרי שנים, כשאתה רק מתחיל להיות גבר, שאתה נמשך לחברה של גברים בוגרים ממך, כאלה שאתה יכול להעריך, להעריץ, גברים שאתה תופס מהם, שיראו לך איך להפוך לגבר. אז, בגיל ההוא, לא ידעתי לשים על זה את האצבע, אבל זה פעל עליי. ההצעה של איציק נגעה בי בדיוק במקם הזה. אחריי יומיים הגיע יום שישי. יומיים שהעברתי בהתלבטות מלווה בהתרגשות מוזרה. כשהגיע יום שישי בצהריים, הבנתי להפתעתי שאין סיכוי שאני לא נענה להזמנה שלו. הסקרנות גברה עליי. שישי בערב, התקרבתי אליו לבית. הלב דפק קצת. היה קיץ אבל החשיך כבר לפני שעה. האוויר עמד, מלא בריח רטוב של דשא קצור ואדמה לחה. צרצרים ניסרו את האוויר, קרפדה קרקרה מאי שם. פתחתי את השער שהוביל לגינה שלו. כמה פנסי גינה חיוורים דלקו, מושכים סביבם ענן עשים. הלכתי בשביל, מתרגש ולא מבין למה. האור דלק מתוך הבית, שמעתי את הטלוויזיה דולקת. נשמתי עמוק וצלצלתי בדלת. רגע עבר ואז שמעתי קול צעדים. איציק פתח לי את הדלת, יחף, בלי חולצה, לובש מכנסיים לבנים קצרים ורפויים. לשנייה נתקעתי על המראה הזה, לא הייתי מוכן לזה.

איציק חייך, שם לי יד על הכתף ומשך אותי פנימה לתך הבית. סלון גדול, מבולגן. רואים שזה בית עם ילדים. הטלוויזיה הייתה פתוחה על ערוץ הספורט, משחק כדורגל בליגה האנגלית. על השולחן הנמוך מול הטלוויזיה היו פיצוחים וכמה בקבוקי בירה. מאוורר שעמד בצד הזרים אוויר בסלון החם והחנוק. "המזגן התקלקל, יום ראשון על הבוקר אני מטפל בזה." הוא חייך בהתנצלות. התיישבתי על הספה. הוא התיישב לידי, נינוח ושם רגליים יחפות על השולחן. היו לו רגליים שעירות ושריריות, כמו של כדורגלן.

"תרגיש בנוח," הוא אמר. "תוריד נעליים." והחווה בידו על השולחן. הורדתי נעליים וגרביים, והנחתי את הרגליים על השולחן, לצידו. הוא פתח לי בקבוק בירה ושנינו שתינו. אם אבא שלי היה רואה אותי עכשיו, עם בקבוק בירה, שם רגליים על השולחן מול הטלוויזיה, הוא היה מוריד לי את הראש. אבל איציק רק חייך, נותן לי להרגיש הכי בנוח בעולם לידו, כאילו אנחנו חברים כבר שנים. ישבנו ראינו את המשחק, איציק עוקב אחריו באדיקות, צועק בהתלהבות או מקלל עם כל גול.

הגנבתי מבט הצידה, לגו החשוף של איציק. עוד שנתיים בן ארבעים, אבל עם גוף של אתלט בן עשרים וחמש. היו לו שרירי חזה מרשימים, עגולים ומוצקים עם פטמות גדולות, אליפטיות, כהות ובשרניות. הבטן שלו הייתה מלחמת קוביות, הכתפיים גדולות, בולטות ועגולות ושרירי הידיים שלו התכווצו והתכדרו עם כל תנועה. את הבטן והחזה כיסה שיער שחור מסולסל, סמיך יותר במרכז ומדלדל בצדדים. הריח שלו מילא את חדר – חם, סמיך וגברי.

כשהתחלתי להזיע מהחום, הוא הציע לי להוריד את החולצה, "תרגיש בבית." הוא אמר. הורדתי. הרוח הקלה מהמאוורר ליטפה לי את הגוף. איציק ישב צמוד אליי והגוף שלו הקרין חום כמו תנור. הוא הגיש לי עוד בקבוק בירה. הבירה גרמה לי לתחושה נעימה, משוחררת יותר. הרגשתי נוח יותר לשבת לידו. כשנגמר המשחק בתיקו איציק קילל במשך חצי דקה, ואז העביר ל MTV. זמרת פופ בלבוש מינימלי מילאה את המסך. ופתאום הוא אמר שוב "אתה הופך מילד לגבר."

"אמרתי לך כבר איציק, בלי אימונים." התרגזתי עליו.

"עזוב אימונים." הוא אמר, "תראה את הגוף שלך כמו שהוא. גוף של גברבר צעיר. עוד אין לך ממש שיער גוף, חוץ מבית השחי, אבל את הצורה כבר קיבלת. הגוף שלך מתפתח, המיניות שלך מבשילה, אני כמעט יכול להריח את ההורמונים עד לכאן. אתה עוזב את הילדות ונכנס לתוך הגבריות. מה לא הייתי נותן כדי לחזור לגיל שלך."

"למה שתרצה לחזור לגיל שש עשרה?" שאלתי. "סתם תקופה מלחיצה. מת כבר להיות אחרי צבא, להיות עצמאי."

"עדיין, אין על ההתרגשויות של הגיל שלך," הוא אמר. "הכול חדש, רענן. אתה מגלה את הגוף שלך, חוויות חדשות. אהבה ראשונה, סקס ראשון. הכול אצלכם אינטנסיבי וצבעוני יותר, כל דבר חדש הוא הפתעה. תגיד, אתה עדיין בתול?"

"כן." אמרתי, נבוך קצת. "לא מבין איך," הוא מלמל ונתן בי מבט מעריך. "ובגיל שלך אתה בטח מאונן איזה שבע שמונה פעמים ביום, לא? אני זוכר בגילך כמה קשה העבדתי את הביצים שלי."

"איציק, מה זה הדיבורים האלה?" התחלתי להסמיק.

הוא הסתכל עליי וצחק. "אתה חמוד שאתה נלחץ. אל תלחץ, בסך הכול שיחת גברים. אתה לא מדבר עם חברים שלך על דברים כאלה?"

"לא ממש..." מלמלתי בחוסר כנות בוטה.

"אז הגיע הזמן," הוא אמר. "לנער מתבגר צריך להיות מישהו שהוא יכול לדבר אתו על זה. זה שלב חשוב בהתפתחות שלך. אל תהיה נבוך. כל הגברים מאוננים. גם אני. הנה, אשתי והבנות לא בבית, מה אתה חושב שאני עושה בזמן הפנוי? כביסה? לא, אני משפשף כמו כולם. שם פורנו ומפנק אותו כמו כל גבר בעולם. הכי טבעי. הנה, תראה אותה," הוא הצביע על דוגמנית בבגד ים בטלוויזיה, "היא לא כוסית?" והוא שם לי יד על הכתפיים, כורך אותה מאחורי העורף. היה לי חם, אבל זה היה נעים בצורה מוזרה. הוא התחיל ללטף לי את העורף ואת הכתף. הלב שלי דפק בחוזקה, האלכוהול גרם לי לחוש סחרחורת נעימה. זה הרגיש לי כמו חלום. "כשהייתי בגילך," הוא אמר לי, "אבא של החבר הכי טוב שלי שם לב איך אני מתפתח, כמו שאני שם לב לגביך עכשיו. ואני הייתי אפילו קצת יותר מפותח. הוא אמר לי שכל גבר צעיר צריך לעבור חניכה מגבר בוגר יותר, רגע לפני שהוא מתחיל לשכב עם בנות. גבר שמכיר את הגוף הגברי ויודע איך הוא עובד, שיעזור לו להכיר את הגוף שלו, את המיניות. הוא חנך אותי, ואני יכול לחנוך אותך אם תרצה." לא עניתי. חום הגוף שלו אפף אותי, הטביע אותי בתוכו. הראש שלי נח לו על החזה.

"פשוט תירגע וסמוך עליי," הוא אמר, "אתה תרגיש בעננים." הוא ליטף לי את הכתף והיד שלו ירדה עכשיו והתחילה ללטף לי את הגוף, אתה החזה, את הבטן. הוא מולל לי את הפטמה השמאלית באצבעותיו, גורם לה להזדקר.

התנשמתי, הרגשתי את הזקפה עולה לי בתחתונים במהירות שיא. "מה שמיוחד בגיל שלכם, כל כך מהר עומד לכם, אתה יכול לקבל זקפה מכל משב רוח." הוא צחק ועבר לפטמה השנייה, מזקיר גם אותה.

חיבקתי את הגוף שלו, והוא ליטף את שלי, משרטט עם אגודלו עיגולים על העור, ממשש שרירים, מושך קלות בשיער בית השחי. "אני מת על הגוף שלך." הוא אמר, נושם לי את בית השחי "העור שלך כל כך חלק." הוא קירב את הפה והתחיל לינוק לי מהפטמה השמאלית. המגע היה כל כך מדגדג ומגרה. התחלתי לגנוח קלות ולהתפתל. הזין עמד לי קשיח כמו אבן במכנס. הוא עבר לפטמה השנייה ורקד עם הלשון גם עליה, גורם לי לקפוץ במקום. בינתיים הוריד לי את המכנס ואת התחתון והשאיר אותי ערום לגמרי, הזין שלי עומד כמו טיל.

"כן, זה גוף יפה של בן שש עשרה." אמר בהנאה וליטף אותי באיטיות בכף ידו הפתוחה, נוגע לא נוגע בעור, עושה לי עור ברווז. הזין שלי עלה וירד בסדרה של התכווצויות קטנות. איציק שלח יד למטה וחפן לי את האשכים. "יש לך אשכים גדולים." הוא אמר בהנאה ושיחק בהם בידו, ממולל אותם, ממשש אותם מבעד לעור, אצבעו המורה יורדת לנקודה שמתחת לאשכים, מתחילה ללטף אותה בתנועות מעגליות קטנות. התחלתי לגנוח בקול רם. הזין שלי כל כך עמד שזה כבר כאב. איציק חייך, ובבת אחת הוריד את ראשו, הכניס את הזין שלי לפה שלו והתחיל לשחק בו עם השפתיים ועם הלשון.

וואו, מה זה הדבר זה. הזין שלי נעטף ברטיבות רכה וחמימה, בתנועה מתמשכת של מגע רגיש ומגרה. הוא עטף לי את הזין בכף ידו הרטובה ועלה וירד עם הפה, עד הגרון כמעט. "אני קרוב." אמרתי לו.

הוא עצר וחייך אליי. "בוא נעבור לחדר השינה." הציע. קמתי והלכתי אחריו ערום לגמרי, הזין הזקור שלי מתנודד מצד לצד עם כל צעד. חדר השנה היה חשוך. איציק הוריד את המכנסיים ונשאר ערום. ראיתי צללית של הגוף שלו עם הזין עומד, גדול, עבה וזקוף. זין עם נוכחות תקיפה, מאיימת קצת. מה הוא הולך לעשות איתו?

איציק דחף אותי בחזה והפיל אותי למיטה. הוא נשכב מעליי והתחיל ללקק לי את האשכים. גנחתי בקול. הוא סובב את לשונו סביב כל אשך ואז הכניס אותו לפה וינק אותו, מעורר גלי עונג מעורבים בכאב עמום. לשונו ירדה מתחת לאשכים והחלה ללקק שם, מקפיצה אותו. הוא תפס בשתי רגליי והרים אותן למעלה, גורם לאגן שלי להתרומם. אחרי רגע, פתאום הרגשתי את חוד לשונו על החור של התחת שלי. קפצתי. לא ידעתי מה לחשוב. לא שמעתי בחיים על דבר כזה. הלשון שלו ליקקה לי את החור, גורמת לי לגירוי חזק, כמעט מוגזם. גנחתי וקפצתי, זזתי מצד לצד בעוד הוא ממשיך להרקיד אותי תחת הלשון שלו. הליקוקים הפכו ליותר ויותר חזקים ועמוקים, בעוד החור שלי מתרכך ונפתח, עד שהלשון שלו התחילה להיכנס ממש לתוך החלחולת, גורמת לתחושה רטובה מאוד, מדגדגת ומגרדת קצת. הוא המשיך ללקק לי את החור, הולך ומרכך אותו, הולך ופותח אותו. "הנה משהו שאף אחד לא סיפר לך," הוא אמר פתאום. "נקודת הג'י של הגבר נמצאת בתוך התחת. מצחיק, לא?"

לפני שהספקתי לשאול אותו מה זו נקודת ג'י, הוא פתאום נעץ שם אצבע שהחליקה פנימה ולחצה לי שם על נקודה מסוימת.

"וואההה"  קפצתי במקום בצווחה. זה היה מגע חד, פולשני, ומכווץ, והנקודה שהוא נגע לי שם הציתה אש בכל העצבים באזור האגן. איציק המשיך לשחק לי בנקודה, מכניס ומוציא את האצבע, לוחץ על הנקודה ומרפה ממנה. לא ידעתי מה לחשוב. ממתי מכניסים לי דברים לתחת? אבל מעולם לא חשתי גירוי כזה. הרגשתי שאני עומד להתפוצץ. איציק הוציא את האצבע, נתן לי לנוח כמה רגעים, ואז הכניס לשם שתי אצבעות. זה כאב נורא, אבל איציק שם לי יד מרגיעה על החזה, מניח את שתי הרגליים שלי על כתפיו. "ששש, זה בסדר. סמוך עליי. עוד רגע זה ירגיש טוב יותר. אתה כל כך יפה עכשיו, חבל שאתה לא יכול לראות את עצמך ככה." והוא המשיך לפתוח לי את החור ולהרגיע אותי. מעולם לא הרגשתי ככה, אבוד וגם בטוח בידיים של גבר אחר. המגע שם הפך עמום יותר, נסבל יותר. לבסוף הוא הוציא את האצבעות ורכן אליי, "כל גבר צריך להיפתח לפחות פעם אחת בחיים שלו. זו תחושה שלא מהעולם הזה, והיא תגרום לך להכיר טוב יותר את הגוף שלך, את המיניות שלך. היא תוציא ממך דברים שלא האמנת שקיימים בך. סמוך עליי, תן לי להוביל."

ידעתי שזה יכאב אבל לא יכולתי להתנגד לו. הייתי רפוי לגמרי, כנוע כמו שלא הייתי מעולם. הקסם שלו עבד עליי. כמו מסומם נתתי לו להיכנס לתוכי בלי להגיד כלום. וזה כאב, לא תיארתי לעצמי כמה. כשהוא נכנס לתוכי צרחתי. הוא האט את התנועה אבל לא נסוג. הוא המשיך וכבש אותי מבפנים סנטימטר אחרי סנטימטר, בתנועה איטית אבל לא ניתנת לעצירה, עד שמילא אותי כולו. והאיבר שלו היה גדול, רחב, לא היה לי מושג שניתן להיפתח לעומקים כאלה ולכזה קוטר. לעולם לא ארגיש מרוקן שם שוב. הוא פשוט קרע אותי, גורם לחור שלי להרגיש שהוא נחתך ולבטן שלי לכאוב בצורה עמומה. הוא התחיל לנוע בתוכי בתנועות קטנות ועדינות שהלכו וגדלו, הלכו ונעשו מהירות יותר. התחלתי לבכות מרוב כאב. הוא רכן מעליי כששכבתי על הגב, הרגליים שלי על כתפיו, זיין אותי בכוח הולך וגובר, זיין אותי כמו גבר שיודע מה הוא עושה, ששולט בסיטואציה, גבר שכבר זיין מאות ואלפי פעמים. ואני שכבתי שם, בתול ומתייסר, בשר טרי וחסר ניסיון שמטפלים בו בפעם הראשונה. הבכי שלי גבר ככול שהגביר את הקצב, פשוט בכיתי מכאבים, אבל הזין שלי עמד כמו שהוא לא עמד בחיים. לבסוף, אחרי פרק זמן שנראה כמו נצח, הוא שאג פתאום, נכנס אליי בדחיפה וגרם לי לקפוץ ולצרוח. הרגשתי חום פתאומי בפנים והבנתי שהוא פורק את עצמו בתוכי. אחרי כמה התכווצויות חזקות מלוות בגניחות והתנשמויות הוא חיבק אותי בכוח סוחט עצמות למשך חצי דקה, ואז יצא ממני באיטיות. גם כשהוא יצא עוד הרגשתי מלא. הוא שלח יד וניגב לי את הדמעות. "היית גיבור, אני כל כך גאה בך. קיבלת אותי כמו גבר, לא הפסקת אותי אפילו שכאב לך. בכית וקיבלת." המילים שלו נגעו בי. חיבקתי אותו. הוא שכב מעליי והתחבקנו חזק חזק. הרגשתי אבוד בחיבוק שלו, שאני שוקע בתוכו, שוקע בתוך איציק. מעולם לא הרגשתי כל כך מוגן. לבסוף הוא הרפה ממני. "נשאר לנו עוד דבר אחד קטן. אתה עדיין לא גמרת. אחרי מה שעברת, מגיע לך פינוק." והוא הרטיב את אצבעותיו ברוק ונגע לי בזין, ממולל לי את הכיפה. בידו השנייה המתחיל לעבור לאורך הגזע, מדגדג לי מדי פעם את הביצים. זה היה יותר מידי גירוי. התפתלתי לו בידיים וגנחתי בצעקות בעוד הוא מסתכל עליי ומחייך, המבט שלו קורן, והוא מגביר את הגירוי ואז מגביר אותו יותר. זה היה כמעט בלתי נסבל. הוא ידע איך לענג גבר. לבסוף הוא הכניס לתוכי אצבע בהפתעה ולחץ לי שוב באותה נקודה. הרגשתי כאילו פגע בי ברק, קפצתי וגמרתי במקום, הזין שלי מתנפח ומתפתל, יורה עוד ועוד מטחי זרע רותחים שעפים לי מעבר לכתף. בחיים לא גמרתי ככה. בחיים לא דמיינתי כזאת אורגזמה. עוד אחת כזאת, ואני משתגע. איציק חייך  אליי חיוך רחב, חיוך אוהב ואז חיבק אותי בכוח. נרדמתי בתוך החיבוק שלו, מותש, הראש שלי נח לו על החזה הרחב.

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    נא להמתין... נא להמתין...