החונך - פרק ג'

אין על הגיל הזה. תענוג.

אילוסטרציה. צילום: torbakhopper, flickr.

הבוקר כשיצאתי מהבית בבוקסר להביא את הדואר מהתיבה בשער, ראיתי שהבן של השכן חזר הביתה. ליד התיבה, מחוץ לגדר, כשמצמתי בשמש וגירדתי בתחת מבעד לבוקסר, ראיתי חייל צעיר ובלונדיני, במדי א', נשק וכומתה כסופה חולף על פני, נושא צ'ימידן שגדול כמעט כמוהו.

"שלום עידן." אמרתי לו בקול של מישהו שהתעורר לפני דקה.

"שלום איציק." הוא חייך אליי והמשיך ללכת. עידן של השכן הוא חייכן גדול. תמיד היה. אני זוכר אותו כאחד הילדים היותר פתוחים וידידותיים שגדלו במושב. מילדון חמוד הוא גדל להיות נער שובה לב ועכשיו חייל תמיר משכמו ומעלה. אף פעם לא דיברנו הרבה למרות שהוא גדל בית לידי, והתקשורת בנינו התבססה בעיקר על חיוכים ומספר מילים נימוסיות. לקחתי פנימה שתי מעטפות מהתיבה (אחת לאשתי מהביטוח הפנסיוני שלה ואחת של דואר צבאי. שיט, שוב מילואים) ונכנסתי פנימה. יום שישי בבוקר, הבית הפוך, כולם על הרגליים. אשתי עמדה במטבח עם פרצוף חמוץ של בוקר-מוקדם-מידי-לעזאזל וניסתה להטיל מרות על הילדות ששפכו שוקו על השולחן.

"תעזור לי איתן!" שמעתי אותה צועקת אחריי.

"אני חייב להזדרז, אני מאחר לעבודה." קראתי בקול רם. היא לא עובדת בשישי, שתתמודד. מקלחת זריזה, בחירת בגדים והחוצה. קיבלתי מהאישה מבט של - חכה חכה, זה עוד יעלה לך ביוקר - והתעלמתי ממנו כרגיל. בוקר. שום דבר טוב לא יכול לצאת מזה. נסעתי לעבודה ובמשך שש שעות אימנתי נערים חסרי משמעת עצמית שבוכים על כל מאמץ קטן. שגרה. הם חמודים אבל מתישים. חזרתי מהעבודה וקיבלתי מאשתי מבט קר והתעלמות. שוב היא מתחילה עם הרגשי שלה. אכלתי משהו לבד ויצאתי לגרף את הגינה מעלים. אני שונא שהגינה מוזנחת. מהחצר של השכן שמעתי מים זורמים בלחץ. עידן, הבן של השכן עמד שם במכנסיים קצרים וכפכפים, בלי חולצה והשקה את השיחים עם צינור. הוא נרטב כולו והמכנסיים נצמדו לו לישבן, נכנסו לו בין הלחמניות. אמרתי לעצמי בפעם השנייה היום כמה יפה הבחור. יש לו עור בהיר וצח, חלק לגמרי. הגוף שלו רזה אבל הכתפיים שלו רחבות, הוא חטוב מאוד, בלי כמעט שומן בגוף והשרירים שלו בולטים קצת, כושר של חייל קרבי. הידיים שלו מגוידות, כולל הוריד הבולט הזה שעובר על השריר הדו ראשי בזרוע. הרגליים שלו שריריות יחסית והישבן שלו – כמו שני כדורי רגל קטנים.

הוא ראה אותי וחייך אליי. החיוך שלו קורן, העיניים הכחולות שלו בוהקות והמבט שלהן מאיר. הוא נופף לי לשלום והמשיך להשקות. היה חם. הורדתי חולצה בעצמי והתחלתי להזיע תוך דקה. "תגיד," צעקתי לעידן, "אתה משקה רק את הוורדים, או שאתה יכול להשקות קצת גם את השכן שלך לפני שהוא מת מחום?"

עידן צחק ומחא כפיים. "רק בשביל זה מגיעה לך שטיפה יא איציק." הוא קרא בקול ואז הפנה אליי את הצינור, שם אצבע על הפיה והתיז עליי רסס של מים קרים. זה באמת היה מרענן. הרמתי את הידיים והסתובבתי במקום, נותן לכל הגוף שלי להישטף. "וואו, זה טוב. תמשיך!" אמרתי לו.

הוא צחק והמשיך להתיז עליי, ואז התיז גם על עצמו. "אתה צודק, זה באמת טוב." הוא אמר. "עכשיו שנינו צריכים מקלחת אמתית," אמרתי לו. "לשטוף את עצמינו מהבוץ."

"בקטנה." הוא חייך.

עמדנו עכשיו שנינו ליד הגדר במרחק של פחות ממטר זה מזה. "הרבה זמן לא ראיתי אותך כאן." אמרתי לו. "לא נותנים לך לצאת הביתה?"

"אתה יודע, צבא." הוא אמר. "אבל מהיום אני ברגילה."

"תענוג. אתה בטח חוגג הלילה." אמרתי לו.

"לא, איזה. כל החברים שלי סוגרים שבת בבסיס, אין לי עם מי לדבר. נראה לי אני הולך לישון מוקדם היום."

"אין סיכוי! ככה אתה סוגר את הלילה הראשון של הרגילה?" אמרתי לו. "תשמע קטע. אשתי נוסעת היום לאיזה כנס של עוצמה נשית במדבר לסוף שבוע. הילדות יהיו הלילה אצל סבתא שלהן. היא מתגעגעת והתעקשה לעזור לי איתן. יש לי בית לבד היום בערב. תבוא, נראה משחק, נזמין פיצה,  נעשה לנו ערב כיף. מה אתה אומר?"

"וואו, נשמע מדהים" הוא אמר. "קבענו."

"מעולה. תגיע בתשע." אמרתי לו והלכתי להתקלח. אשתי צעקה עליי שאני מטפטף מים בכל הבית ולמה נרטבתי ככה. איזה כיף שאני נפטר ממנה ליומיים. אחרי זה לקחתי את הילדות מהגן ונשארו לי עוד כמה שעות איתן. חברה של אשתי אספה אותה והן נסעו למצפה רמון. אני והבנות עשינו חיים משוגעים ובלגנו את כל הבית. אין כמו לשמוע אותן צוחקות, אושר אמתי. המחשבה שעידן יגיע היום עשתה אותי ממש שמח. הוא בחור צעיר ומקסים, איך פספסתי אותו עד היום? בסוף נסעתי להורים של אשתי להוריד שם את הבנות. הן חיבקו אותי חזק חזק לפני שנפרדנו ואמרו שהן כבר מתגעגעות אליי. מלאכיות קטנות. חמותי חיבקה אותי. אישה יקרה. אני חולה עליה. חמי בקושי הביע עניין. איש מוזר. נסעתי הביתה והתחלתי לארגן אותו קצת לקראת הערב.

עידן הגיע בול בתשע. הוא לבש ג'ינס וחולצה שחורה מכופתרת ונראה קצת חגיגי משום מה. הוא חייך אליי והתחבקנו. לבשתי גופייה אדומה ומכנסיים קצרים, הרבה פחות רשמי ממנו. הזמנתי אותו לסלון וראינו משחק. הייתה הפתעה נעימה כשגילינו שאנחנו אוהדים את אותה הקבוצה. פיצוחים ובירות וקריאות התלהבות וקללות – חגיגה של בנים. הזמנו פיצה כמו שהבטחתי. אני בדרך כלל לא מתקרב לאוכל ג'אנק, אבל הפעם חרגתי ממנהגי. הוא חייל, מותר לו. אכלתי משולש אחד בשביל הנימוס, הוא ירד על חצי פיצה. אחרי המשחק הוא אמר שהוא מפוצץ ותקע פתאום גרפס. שנינו נשפכנו מצחוק.

"תגיד איציק, איפה היית עד היום?" הוא אמר פתאום.

"מה זאת אומרת? הייתי כאן. אני כאן כבר שנים" אמרתי.

"כן, אבל אתה אחלה גבר איציק. לא היה לי מושג. הייתי שורץ אצלך כל התיכון אם הייתי יודע." גילוי לב מפתיע. יותר מידי בירה וכיף כנראה.

"אשתי לא הייתה אוהבת את זה." גיליתי לו. "אל תפגע, אבל היא נראית קצת קשוחה האישה שלך." הוא אמר אחרי היסוס.

"טוב, רק מישהי קשוחה כמוה יכולה לגדל ילד כמוני." חייכתי.

הוא משך בכתפיו. "אם אתה אומר. אני לא אוהב שקשוחים, זה לא עושה לי טוב. יש לי מזה מספיק בצבא."

"כשתהיה לך חברה תדבר אחרת" נאנחתי.

"אין ולא תהיה, אני בקטע של בנים." הוא הפתיע אותי.

"ברצינות עידן, אתה הומו? לא היה לי מושג."

"כן. יצאתי מהארון כבר מזמן. למה, יש לך בעיה עם זה?" הוא חייך בממזריות.

"תתפלא לשמוע כמה שלא. אני בעצמי ביסקסואל." הגיע תורי להפתיע אותו בחזרה.

"וואלה," הוא אמר והסתכל עליי בהערכה מלמעלה למטה. "לא ידעתי."

"ואם היית יודע?" צחקתי.

"הייתי בטח מנצל אותך מינית אם לא הייתי מפחד להסתבך עם אשתך. תראה איזה חתיך אתה."

"תראה מי שמדבר" אמרתי לו.

"אני זה לא חוכמה. אני עוד ילד. אבל אתה. הלוואי שבגילך עוד אראה ככה."

"חתיכת חצוף, ככה אתה עושה ממני קשיש?" והורדתי לו כאפה על העורף בצחוק. הוא החזיר לי ופתאום מצאנו את עצמינו מתגלגלים על השטיח, הולכים מכות כמו ילדים. אחרי חצי דקה של התגוששות, עצרנו והתפקענו מצחוק. פשוט שכבנו על השטיח והחזקנו את הבטן. יותר מידי בירה וצחוקים והגענו למצב כפית. ניסינו להפסיק, אבל כל שנייה מישהו אחר התחיל לצחוק וגרם לשני להיקרע ביחד אתו. בחיי, כיף עם הבחור הזה. בסוף השתרר שקט. פתאום שמעתי את עצמי אומר, "אתה יודע, עידן, אתה ממש לא צריך לפחד מאשתי. היא יודעת עליי. היה לנו הסכם כזה כשהתחתנו שבכל הנוגע לנשים אני רק שלה, ובכל הנוגע לגברים, אני לא מספר והיא לא שואלת."

עידן סובב את הראש והסתכל עליי בתדהמה. "אתה מדבר ברצינות" הוא אמר.

"לגמרי" עניתי.

רגע של שתיקה ופתאום הוא היה עליי. "מה עידן, איבדת כאן משהו?" שאלתי. הוא שתק שנייה, הסתכל עליי מלמעלה במבט תוהה, ואז, ברגע אחד מצאנו את עצמינו מתנשקים בטירוף. אני לא יודע איך זה הגיע לזה, אבל שכבנו על השטיח מחובקים ולא הפסקנו להתנשק. התנשקנו כאילו היינו צמאים לזה כל החיים. וואו, איזו תחושה לנשק יפיוף כזה, בחור כל כך נעים וטוב וחיובי וחם. מתנה משמיים. השפתיים שלו רכות רכות, הפנים שלו חלקות, העור שלו צח ועדין, יש לו טעם טוב וריח גוף עדין וממכר. שנים לא היה לי כזה מאהב. אחרי שלא הצלחנו להפסיק להתנשק עשרים דקות שלמות, עצרתי אותו לשנייה. "בוא לחדר השינה," התנשמתי. הלב שלי דפק בעוצמה. הוא לא אמר כלום. הוא קם ובא אחריי. ושם, בחושך, התפשטנו. שכבנו ערומים וחקרנו זה את גופו של זה. היה לו גוף מושלם, מעוצב, מסוקס אבל לא שרירי מאוד. גוף של חייל קרבי. טבענו זה בתוך גופו של זה, לא הפסקנו להתחבק, להתנשק ולגעת. היה לו ניסיון. זה היה ברור מיד. הוא היה טוב. מאוד טוב. הוא ירד לי כמו אלוף. תפסתי במזרון ולא הפסקתי להתפתל ולגנוח בזמן שהוא עינג לי את הזין עם השפתיים והלשון. איך בחור בן עשרים תפס כל כך הרבה ניסיון? הוא בטח כישרון מולד. הוא ליקק לי את הביצים והכניס אותן לפה. שמתי את שתי הידיים על הראש שלו, ליטפתי את השיער הבלונדיני הקצוץ שלו ואת הלחיים החלקות בזמן שהוא בלע לי את הביצים. אחרי זה השכבתי אותו על הגב ועינגתי אותו אורלית. הוא ממש רגיש שם. הוא שם כרית על הפרצוף, גנח וצעק לתוכה וכמעט שבר לי את האף עם תנועות אגן אלימות. הוא עוד בגיל שכל מגע עדין על העור מקפיץ אותו. כיף. התיישבתי עליו וחקרתי לי את הגוף באמצעות האצבעות. העברתי אותן על כל הגוף שלו, נוגע לא נוגע בקלילות. הוא קפץ, התפתל ונאנק, כמעט צעק מרוב עונג. ליטפתי לו את הפטמות בעדינות, פטמות גדולות ובהירות. הן הזדקרו מיד. הוא גנח "כן, וואו, כן." זה מקום רגיש אצלו, ראיתי מיד. עינגתי לו את הפטמות והוא התחנן לעוד. הזין שלו עמד כמו תורן של ספינה, יפה ועבה. ביד אחת חפנתי לו את הביצים ושיחקתי בהן בעדינות, ביד השנייה המשכתי לגרות לו את הפטמה השמאלית. הוא נאנח, גנח והתפתל ופתאום גמר בלי שום אזהרה, בלי שנגעתי לו בזין אפילו. הוא ממש צרח והזין שלו התיז באלימות מטחי זרע כבדים וריחניים. לא יאמן כמה שפיך הביצים האלה מייצרות. ניגבתי אותו עם מטליות לחות ואז נישקתי אותו.

"אל תפסיק," הוא לחש לי באוזן. "אני יכול להמשיך ככה כל הלילה. אני עוד אגמור הלילה איזה שבע פעמים."

אין על הגיל הזה. תענוג. התנשקנו בלי להפסיק במשך חמש דקות. ממש אהבתי אותו באותם הרגעים. איך אפשר שלא? היא חיבק אותי חזק, כרך את גופו סביבי ולחש לי, "אני רוצה אותך. ממש רוצה אותך. עכשיו."

"איך אתה רוצה אותי?" שאלתי.

"אני רוצה אותך בפנים." הוא אמר. הוא לא ביישן הבחור.  

סובבתי אותו על הבטן וליקקתי לו את הגב, מהעורף, בין השכמות, לאורך עמוד השדרה. הוא קיער את הגב ונאנק. הגעתי לגב התחתון ואז עוד ועוד למטה, הלשון שלי עוברת בין פלחי הישבן שלו. חתיכת תחת מושלם היה לו שם. אין לתאר. ישבן שרירי וחלק, צמד בועות תאומות. הוא גנח ממש כשהלשון שלי נגעה לו בחור. היה לו חור נקי לחלוטין וחלק משיער. התחלתי ללקק אותו בליקוקים ארוכים והוא תפס במזרון וגנח בקול. "וואו, זה מדהים. זה מדהים. תמשיך." הוא עודד אותי. בתמורה הוא חטף סטירה מצלצלת על התחת. לא התאפקתי. היה חושך אבל אני בטוח שנוצרה לו חמסה אדומה בוערת בלחי הימנית של הישבן. ההשפעה עליו הייתה מחשמלת. הוא קפץ במקום וגנח, "כן. עוד. חזק."

אם הוא רוצה הוא יקבל. התחלתי לכפכף לו את התחת, לא בעדינות, בזמן שאני אוכל לו את החור. הלשון שלי חדרה עמוק יותר ויותר פנימה והחור שלו הלך ונפתח. התחלתי ממש לזיין אותו עם הלשון פנימה והחוצה בזמן שאני עושה לו ישבן אדום. מדי פעם לא התאפקתי ונתתי לו נשיכה קטנה בתחת, רואה אותו קופץ מכאב. בסוף עצרתי, הוצאתי את הפנים מהישבן שלו והכנסתי לשם אצבע. היא שקעה בפנים מיד בלי מאמץ. החור שלו היה פתוח מספיק. הוא הצמיד את הראש לכרית וגנח. שיחקתי לו עם האצבע בתוך החור ומידי פעם נגעתי לו בנקודת הג'י ובכל פעם שנגעתי בה, הוא חטף סטירה איומה על הישבן. הוא התפתל מכאבים לכמה שניות אבל הזין שלו הגיר פרי קאם בכמויות. הוספתי עוד אצבע והוא צרח והשתולל, החור שלו נפתח ומתכווץ לי על היד. תענוג לשכב עם בחור מנוסה. בסוף הוא התנשם ואמר, "אני חייב אותך בפנים. כנס בי, בבקשה."

סיככתי את הזין עם לוב ונעצתי אותו בחור. החור שלו נפתח ושאב אותי פנימה מהר יותר ממה שציפיתי. כמעט מיד הוא קיבל אותו עד הסוף. זו הייתה תחושה מדהימה. הזין שלי עטוף בחמימות הלחה והמענגת של הגוף המתוק שלו. הוא שכב על הבטן ואני נשכבתי מעליו והתפתלתי בתוכו, יוצא ונכנס בתנועות ארוכות מעגליות ואיטיות, קדימה ואחורה, ימינה ושמאלה, מזדחל לו בתוך הגוף. עידן כמעט בכה עכשיו. עצרתי לשנייה לשאול אם הכול בסדר.

"כן, אל תפסיק. בבקשה אל תפסיק עכשיו." הוא ענה באותו קול של ספק עונג ספק בכי. זיינתי אותו. שנים לא זיינתי ככה. יד אחד השחלתי מתחת לצווארו, יד שנייה על עורפו, תפסתי אותו בשערו חזק וזיינתי אותו, לכוד. הוא התפתל, גנח, השתולל והתחנן לעוד. לחשתי לו מילות אהבה ועידוד באוזן וזיינתי אותו. תקעתי אותו חזק, את הבן של השכן, קרעתי אותו כמו בהמה. עידן קיבל אותי היטב. מעניין ממי הוא קיבל הכשרה כזאת. פתחתי אותו לשניים כמעט, את החייל הקטן. זיינתי וגנחתי, העונג כמעט הוציא אותי מדעתי. הזין שלי עמד בדום מתוח, כמעט כואב מרוב זקיפות. תקעתי אותו בתוך עידן, בחום והרטיבות החלקה והמשגעת הזאת שבתוך הגוף היפה שלו, והוא לפות בתוך הידיים שלי, לכוד בניהן. מין משוגע. בשלב מסיים עזבתי לו את הראש, הזדקפתי, תפסתי לו את שתי הידיים ומתחתי אותן לאחור, מבליט לו את שרירי גבו בזמן שאני מזיין אותו כמו מטורף. הוא צעק, צרח, גנח והתחנן לעוד. בסוף הרגשתי את זה מגיע אבל כבר לא הצלחתי לעצור בעצמי. התפוצצתי בתוכו, מטיח עוד ועוד מטחי זרע בתוך החלחולת הלחה שלו. קרסתי עליו ונשכבתי, עדיין בתוכו. היה רגע של דממה. שנינו מתנשמים ורטובים מזיעה. הזין שלי התחיל לאט לאט להתרפות בתוכו, ואפילו זה היה נעים מאוד. לא רציתי לצאת משם. "וואו, אתה יודע להזדיין." אמרתי לו בסוף.

"ככה? למה אתה חייב להרוס?" הוא חייך.

"מאיפה יש לך כזה ניסיון" שאלתי.

"אני? זה כלום. איך אתה יודע לזיין ככה? זה היה גאוני מה שעשית לי שם," הוא אמר, "בחיים לא היה לי סקס כזה מטורף."

"אני מבוגר יותר, יש לי יותר ניסיון."

"כן? אם ככה מהיום אני שוכב רק עם מבוגרים. זה היה אדיר."

זזתי קצת ויצאתי ממנו בחוסר רצון. עברו כמה רגעים של שתיקה ופתאום שוב התנשקנו. התנשקנו בטירוף, לא מסוגלים לעצור. עשר דקות רק שכבנו מחובקים והתנשקנו. הזין שלי התחיל לעמוד שוב. הזין שלו לא הפסיק לעמוד אפילו לא לשנייה. ישבתי על המזרון, הוא ישב עליי, הכניס אותי אליו ורכב עליי באיטיות מענגת. חיבקתי אותו והתנשקנו, לא מסוגלים להיגמל אחד מהשני. זה היה ארוך יותר הפעם, איטי. קודם פרקנו יצרים. עכשיו עשינו אהבה. הוא רכב עליי בזמן ששיחקתי לו בזין בעדינות. בסוף הוא תפס אותי פתאום חזק, גמר בצעקות ולכלך אותי בזרע. שכבנו מחובקים, רטובים ודביקים, לא טרחנו אפילו להתנקות. שכבתי על הגב והוא הניח את ראשו על החזה שלי. ליטפתי לו את השיער. "איציק, אתה מרשה לי להתאהב בך?" הוא שאל אותי בשקט.

"מה? לא, אין סיכוי. זה שאני מזיין מהצד לפעמים לא אומר שאני יכול ממש לקחת מאהב. אני נשוי, יש לי משפחה לדאוג לה. ואתה גם הבן של השכנים שלי, בוא לא נעשה מזה סקנדל." אמרתי לו בצער.

רגע של שתיקה. "חבל," הוא נאנח. "אבל לפחות, כשאני חוזר הביתה אנחנו יכולים להזדיין מדי פעם כמו היום?"

"ברור." אמרתי לו. "אתה משהו מיוחד עידן. כל מי שיזכה בך ירוויח בגדול. חבל שזה לא יכול להיות אני."

"הכול בסדר איציק. אל תשכח שאני ברגילה השבוע. יהיו לנו עוד הזדמנויות." ושוב שתיקה. בסוף הוא נרדם, שוכב עליי ונוחר קלות, נחירות עדינות, רכות. שכבתי שם ער וליטפתי לו את השיער עד הבוקר.

                                              

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    נא להמתין... נא להמתין...